Умови використання сайту та Угода про конфіденційність інформації
Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Сайт дає змогу вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.


Повідомлення і розсилки

Hot Look може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв'язку та в процесі замовлення послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Hot Look здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у веббраузері.

Hot Look також може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію щодо послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт. Hot Look здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень.

Збір, використання та/або обробка

Компанія «Hot Look» збирає, обробляє та/або використовує інформацію, що надається у Формі на сайті (далі – «Особисті дані») з метою адміністрування та виконання замовлень у автоматизованій системі «Hot Look», загального та довгострокового обслуговування клієнтів, індивідуалізації послуг для клієнтів, реклами, проведення досліджень ринку та опитувань (за допомогою пошти та електронних засобів зв'язку).

Розкриття даних для технічної обробки

Ваші особисті дані можуть бути передані до нашого інформаційного центу і можуть оброблятись в ньому для досягнення цілей, зазначених у цьому документі. Hot Look працюватиме із дотриманням правил захисту даних для забезпечення відповідного рівня захисту особистих даних.

Доступ до Особистих даних та їх безпека

Доступ до ваших особистих даних буде наданий лише уповноваженим працівникам для цілей, зазначених у цьому документі, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. Hot Look використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності ваших особистих даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

Правильність особистих даних та внесення змін до них

Ви маєте можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до ваших Особистих даних, їх видалення або блокування.

Відмова від наданої згоди

Ви можете в будь-який час відмовитися від згоди, наданою Вами за цим положення.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Компанія "Hot Look" не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Hot Look в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. У разі якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Hot Look не зобов'язана оновлювати їх. Hot Look за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Інформація про контактну особу Hot Look

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до ваших особистих даних або їх перегляду, подання запитів, пов'язаних з вашими Особистими даними або відмови від вашої згоди, наданою за цим положенням, будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста за номером у контактах.

Зміни до форми згоди

Якщо Hot Look має намір змінити цю форму згоди, Hot Look повідомить вас про це. Якщо Ви не висловите заперечень щодо такої зміни протягом двох тижнів після отримання такого повідомлення, зміна вважатиметься прийнятою. Hot Look нагадає вам про особливе значення Ваших дій на початку такого періоду, тобто передаючи вам повідомлення про зміни.

Назад в магазин
Made on
Tilda